Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Dołącz do nas na Facebooku

Europejskie Stowarzyszenie Promocji Aktywności Ruchowej 50+

Przekaż 1% na naszą organizację

English

1% KRS 0000262753

PARK 2015 Rzeszów
a A

 

Ania
Uśmiechnięta emerytka, na co dzień zajmuję się wnukami i pracą na działce, lubię poczytać dobrą książkę, ale też spędzać czas na świeżym powietrzu, pasjonuję się aktywnością ruchową i społeczną. W projekcie PARK biorę udział, gdyż mogę swoją pasją zarażać innych oraz mile i aktywnie spędzać niedzielne popołudnia.

Józefina
Na co dzień pracuję zawodowo, ale lubię być aktywna i uczestniczyć w wielu przedsięwzięciach. Zostałam wolontariuszką w projekcie PARK ponieważ chcę pokazać, że w PARKU mogą bawić się i starsi i młodsi, dodatkowo gry i zabawy w parku są wspomnieniem zabaw z moich dziecięcych lat.

Alina
Z zawodu pracownica Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, prywatnie miłośniczka krzyżówek i wycieczek nie tylko po Polsce. Cieszę się, że biorę udział w PARKu, gdyż wolontariat łączy wszystko co lubię najbardziej czyli ruch na świeżym powietrzu, kontakt z różnymi ludźmi i pomaganie innym. Lubię zarażać aktywnością innych.

Jadwiga
Obecnie nie pracuję zawodowo. Mam więcej wolnego czasu, który postanowiłam wykorzystać na działalność związana z aktywnością fizyczna i rekreacją. Uznając,że jest to wspaniały sposób na spędzanie wolnego czasu postanowiłam zachęcać inne osoby do wspólnej aktywności.

Asia
Na co dzień uczę się w Liceum Ogólnokształcącym, jestem pasjonatką sportu i rekreacji. Dzięki swej energii inspiruję innych do działania, chętnie biorę udział w różnych przedsięwzięciach jako wolontariusz i animator wśród dzieci i młodzieży. Biorę udział w projekcie PARK ponieważ uwielbiam pomagać i spędzać czas z innymi, a dodatkową motywacją jest to, że projekt związany jest z aktywnością na świeżym powietrzu.

Sylwia
Absolwentka Wychowania fizycznego, pracuję zawodowo w przedszkolu, oraz dodatkowo jako instruktor fitness i tańca, od dziecka pasjonuję się sportem i rekreacją, lubię być potrzebna innym ludziom dlatego chętnie angażuję się w różne działania jako wolontariusz. PARK fascynuje mnie tym że jest to rekreacja na świeżym powietrzu, gdzie możemy wspólnie- starsi i młodsi bawić się i grać w gry naszych dziadków.

Waldek
"czarodziej" każdego uśmiechu, fanatyk sportu dla wszystkich oraz rekreacji na świeżym powietrzu, uwielbia jeździć na rowerze oraz biegać po parku. Wolontariat? - bo może zachęcać innych mieszkańców do aktywności na świeżym powietrzu, bawić się i grać międzypokoleniowo, co przynosi ogromną dawkę radości.

Ania
Koordynator projektu PARK w Rzeszowie. Moją pasją jest promowanie idei zdrowego stylu życia, skutecznie zachęcam do aktywności ruchowej i troszczę się o tężyznę fizyczną niezależnie od wieku. Cenię sobie pracę z ludźmi w każdym wieku.  Na co dzień spędzam czas aktywnie z moimi dziećmi, a w wolnych chwilach podróżuję, chodzę po górach.

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.