Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Dołącz do nas na Facebooku

Europejskie Stowarzyszenie Promocji Aktywności Ruchowej 50+

Przekaż 1% na naszą organizację

English

1% KRS 0000262753

PARK 2015 Opole
a A

 

Adam
Człowiek, bez którego projekt PARK w Opolu nie miałby szans zaistnieć. Nasza „złota rączka”, twórca sprzętu do gier w wersji XXL, fotograf, szofer :)

 Basia
Na co dzień lubi rozwiązywać krzyżówki, zagrać w jakąś grę na komputerze, pooglądać telewizję lub pójść na spacer, a także jazdę na rowerze i koncerty w filharmonii. Projekt PARK lubi za możliwość obcowania z dziećmi, spotkania z dużym gronem ludzi i koleżankami, oraz miłe spędzenie niedzielnego popołudnia.

 Czesia

Na co dzień lubi czytać książki, spotykać się z przyjaciółmi i chodzić na spacery lub maszerować z kijami. Projekt PARK lubi ze względu na możliwość poznawania nowych ludzi, przebywania na świeżym powietrzu i uczestniczenia w grach przypominających jej czasy własnej młodości.

Danusia
Na co dzień zajmuje się kotem, robi na drutach lub czyta książki, o ile kot jej na to pozwoli. Interesuje się również sztuką origami. Jest osobą aktywną i w szczególności lubi tańce w kręgu oraz grę na bębnach afrykańskich. W projekcie PARK najbardziej podoba się jej możliwość spędzenia aktywnie czasu na świeżym powietrzu.

 Grażyna
Do jej ulubionych zajęć na co dzień (o ile ma czas) należy czytanie książek, rozwiązywanie krzyżówek oraz praca przy kwiatach we własnym mini ogródku. Projekt PARK lubi za to, że powstał, że może w nim uczestniczyć i przekazywać dzieciom, młodzieży i dorosłym gry i zabawy ze swojego dzieciństwa.

 Justyna

Koordynatorka projektu PARK w Opolu. W swojej pracy najbardziej ceni sobie kontakt z innymi ludźmi oraz możliwości realizowania się w sferze propagowania aktywności ruchowej i ciekawych form spędzania wolnego czasu. W wolnych chwilach lubi odprężyć się gotując coś pysznego, rozładować emocje w tańcu lub wyciszyć się przy dobrym filmie.

 Krystyna
Na co dzień lubi czytać książki, aktywnie spędzać czas, jeżdżąc na rowerze lub chodząc z kijami, a także spacerować przy ładnej pogodzie i podziwiać przyrodę. Projekt PARK lubi za możliwość przebywania na świeżym powietrzu w gronie koleżanek, okazję do przypomnienia sobie gier i zabaw ze swojego dzieciństwa oraz poznawania nowych ludzi o podobnych zainteresowaniach.

 Wanda

Na co dzień lubi czytań książki, słuchać radia i rozwiązywać krzyżówki. Projekt PARK lubi za to, że daje jej możliwość rozwijania własnej osobowości, czerpania przyjemności z wielopokoleniowej zabawy i spędzania ciekawie czasu na świeżym powietrzu, wspólnie z koleżankami.

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.