Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Dołącz do nas na Facebooku

Europejskie Stowarzyszenie Promocji Aktywności Ruchowej 50+

Przekaż 1% na naszą organizację

English

1% KRS 0000262753

Aktualności
a A


Program zajęć rekreacyjno-sportowych dla seniorów - Przyjazne siłownie plenerowe w Warszawie

W maju ruszył nowy projekt skierowany do mieszkańców seniorów dzielnicy Wola m.st. Warszawa: Program zajęć rekreacyjno-sportowych dla seniorów – Przyjazne siłownie plenerowe. Propozycja programu to świetna okazja by pod okiem instruktorów poznać różne formy aktywności. Udział w programie jest bezpłatny.

Aktywność łączy pokolenia

„Aktywność łączy pokolenia” czyli międzypokoleniowy piknik rekreacyjny SENIORADA tuż tuż ...

Projekt PARK, zyskał uznanie Komisji Grantowej

Jest nam miło poinformować, że nasz projekt PARK, zyskał uznanie Komisji Grantowej w V edycji programu Tesco Polska i Fundacji Tesco Dzieciom „Decydujesz, pomagamy”.

I Kongres Organizacji Pozarządowych

W dniu 6.04.2019 w Rzeszowie odbył się I Kongres Organizacji Pozarządowych, w którym z ramienia ESPAR 50+ uczestniczyły Anna Łyczko oraz Jadwiga Zielinską.

Seniorada 2017 w Warszawie

Europejskie Stowarzyszenie Promocji Aktywności Ruchowej 50+ oraz Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie (AWF) po raz kolejny zapraszają seniorów i ich rodziny na międzypokoleniowy piknik SENIORADA. Inicjatywa ta ma na celu przede wszystkim zintegrować pokolenia poprzez rekreację. Senior z seniorem lub senior z juniorem aktywnie spędzą czas razem

Decydujesz, pomagamy

Miło Nam poinformować, że ESPAR  50+  zakwalifikował się do etapu głosowania w II edycji programu „Decydujesz, pomagamy".  Naszą inicjatywą jest projekt  „PARK” – Program Aktywności Rekreacyjno –Kulturalnej, który powstał, by zachęcić i zainspirować do aktywnego spędzania czasu wolnego w dostępnej przestrzeni  parków miejskich.  

PRRO 50+ czyli Program Rekreacji Ruchowej Osób 50+

PRRO 50+ czyli Program Rekreacji Ruchowej Osób 50+ to prozdrowotny program edukacyjno –aktywizacyjny, jest kontynuacją Programu Rekreacji Ruchowej Osób 50+ organizowanego przez ESPAR 50+ ze środków MSiT cyklicznie od 2009 roku na terenie kraju oraz ze środków Urzędu Miasta Rzeszowa  dla mieszkańców Rzeszowa.

Jarmark Kreatywności 2017

Już dziś zapraszam Was, Drodzy seniorzy, na przyszłoroczny piknik. Warszawski Tydzień Seniora zasługuje na taki finał! – zadeklarował Włodzimierz Paszyński, Wiceprezydent Warszawy.

Dziewczęta i Kobiety w sporcie

Specyfika pracy w sektorze sportowym w Polsce

ESPAR 50+ członkiem inicjatywy badającej poziom integracji społecznej i wolontariatu w klubach sportowych w Europie

ESPAR 50+ został zaproszony przez Zakład Organizacji i Historii Kultury Fizycznej AWF Warszawa do udziału w badaniu poruszającym temat integracji społecznej i wolontariatu w organizacjach o profilu sportowym
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.