Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Dołącz do nas na Facebooku

Europejskie Stowarzyszenie Promocji Aktywności Ruchowej 50+

Przekaż 1% na naszą organizację

English

1% KRS 0000262753

Decydujesz, pomagamy
a A

Miło Nam poinformować, że ESPAR  50+  zakwalifikował się do etapu głosowania w II edycji programu „Decydujesz, pomagamy".  Naszą inicjatywą jest projekt  „PARK” – Program Aktywności Rekreacyjno –Kulturalnej, który powstał, by zachęcić i zainspirować do aktywnego spędzania czasu wolnego w dostępnej przestrzeni  parków miejskich.  

Proponujemy 10 wydarzeń rekreacyjnych w ogólnodostępnym parku miejskim „Bulwary”
w Rzeszowie.  Podczas spotkań PARK- owych zarówno starsi jak i młodsi będą mogli pod okiem instruktorów oraz animatorów nauczyć się i zagrać w proste gry i zabawy rekreacyjne. Tematy PARK-owych spotkań to: 
Gry i zabawy słowne i umysłowe
Gry i zabawy drewniane
Gry i zabawy terenowe
Gry olimpijskie
Gry i zabawy retro
Gry i zabawy na wesoło
Gry i zabawy podwórkowe
Gry i zabawy sensoryczne
Fit zabawy
Gry i zabawy z mojego domu
Program „Decydujesz, pomagamy” jest wspólną inicjatywą Tesco oraz Fundacji Tesco Dzieciom, która jest strategicznym partnerem tej inicjatywy.
Do 4 kwietnia klienci sklepów Tesco będą decydować jaka inicjatywa prospołeczna powinna otrzymać dofinansowanie w programie „Decydujesz, pomagamy”.
Każdy może wziąć los w swoje ręce i oddać głos na inicjatywę, która jego zdaniem najlepiej wesprze lokalne społeczności. W każdym sklepie Tesco klienci sieci za każde dokonane zakupy otrzymają specjalny żeton, który będą mogli wrzucić do urny konkursowej z trzema przegrodami.  W ten sposób oddadzą głos na projekt, który ich zdaniem jest najlepszy i to właśnie on powinien otrzymać dofinansowanie na realizację. Zwycięży ten pomysł, który otrzyma najwięcej głosów. Już w trakcie głosowania na stronie internetowej programu będzie można obserwować, jak radzą sobie finaliści w poszczególnych regionach. Finałowe wyniki i lista zwycięzców programu zostanie opublikowana w po 17 kwietnia 2017  na stronie: www.tesco.pl/pomagamy.
Szczegółowe informacje o programie „Decydujesz, pomagamy” można znaleźć na stronie internetowej: www.tesco.pl/pomagamy.
Mieszkańców Rzeszowa i okolic zachęcamy do oddania swego głosu na projekt „PARK” w sklepie TESCO – Rzeszów

           
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.